У березні КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 217,2 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 1 по 31 березня КП «КВПВ» було вивезено 184304 кубометрів твердих побутових відходів, 12507 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 20373 кубометрів відходів бункерами.

 

– Протягом березня працівники нашого підприємства проводили роботи в рамках ініціативи “Зелена весна” – ремонтували та фарбували спецтехніку, контейнери для збирання ТПВ та урни для збирання бросового сміття встановлених на вулицях Харкова, також наводили лад на майданчиках наших автоколон. Крім того, цього місяця ми посилили контроль щодо додержання правил паркування особистого автотранспорту харків’янами біля контейнерів для збирання побутових відходів та запобігли низці випадків несанкціонованого викиду виробничих відходів підприємцями. Останні випадки несанкціонованого викидання виробничих відходів були зафіксовані завдяки громадськості, небайдужі харків’яни повідомили нам про правопорушення та надали фото та відео підтвердження. Дуже дякую за це, – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” ремонтує та фарбує урни для збирання бросового сміття “Парижанка”, які встановлені на вулицях Харкова.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured