КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у районі Свято-Благовіщенського кафедрального собору

З вулиць Благовіщенської, Полтавський Шлях, Велика Панасівська, Чоботарська, Малиновського, провулка Лопанського побутові відходи вивозяться з перших днів війни. Щоденне вивезення побутових відходів з цих вулиць становить 28 кубометрів, а за останні три місяці було вивезено понад 2,5 тисяч кубометрів ТПВ. Усього на ділянці встановлено 30 контейнерів для збирання побутових відходів об’ємом 1,1 м3.

 

17 квітня на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Романа Мітюка та вантажника Артура Сабіни. Обидва працівники КП “КВПВ” перший день війни зустріли на роботі. Однак Р. Митюк через кілька днів “застряг” вдома, у Дергачах. І, як він розповідає, “місяць просидів у льоху”. До городу водія потрапив снаряд, приватний будинок постраждав від ударної хвилі. Як тільки з’явилася можливість, він знову приступив до роботи.

 

О. Сабіна – харків’янин, проживає з дружиною та маленькою дитиною. З Харкова родина не евакуювалася – “не захотіли кидати батька”. Працює протягом всього періоду війни.

 

За рік війни обидва працівники КП “КВПВ” кілька разів потрапляли в зони обстрілу, на щастя не постраждали. Свою роботу вони люблять і цінують, міняти її не збираються. Добре відгукуються про колектив та керівництво.

 

Маршрут у районі Свято-Благовіщенського кафедрального собору для них основний, за потреби вивозять побутові відходи і на інших вулицях Харкова. За словами екіпажу сміттєвозу, особливих проблем на цьому маршруті немає. Трапляються випадки неправильного паркування особистого транспорту харків’ян, що заважає проїзду до сміттєвих контейнерів, такі конфлікти вирішуються на місці.

 

– Швидшого закінчення війни, миру та благополуччя, – побажали харків’янам працівники КП “КВПВ”.

 

Раніше повідомлялося, що у березні КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 217,2 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured