КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” ліквідували незаконні звалища

Стихійні звалища на землі поряд з  контейнерами для збирання побутових відходів утворилися цього тижня з вини громадян та підприємств на вулицях Залютинської та Ощепкова. Завдяки зусиллям підприємства незаконний викид побутових відходів було оперативно ліквідовано КП «КВПВ» за власний рахунок.

 

– Я прошу харків’ян та підприємців дотримуватись Правил благоустрою міста Харкова та дбайливо ставитись до навколишнього середовища. Прошу вас виносити побутові відходи в контейнери і в контейнери – бункери, а не скидувати поряд. Що ж стосується підприємців, то в черговий раз нагадую, що вивезення виробничих відходів здійснюється на підставі укладеного договору та здійснення оплати за послуги. Харків – одне з найкультурніших та екологічно чистих міст України, та повинно таким залишатись завдяки  сумісним зусиллям кожного з нас.  – зазначив директор “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у районі Свято-Благовіщенського кафедрального собору.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured