З 13 по 19 квітня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 13 по 19 квітня КП «КВПВ» було вивезено 41655 кубометрів твердих побутових відходів, 4049 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 4302 кубометрів відходів бункерами.

 

– КП”КВПВ” продовжує наводити лад на вулицях та у дворах Харкова, і ми вдячні харків’янам, які, в такий нелегкий час, оплачують наші послуги. Хочу зазначити, що внаслідок планової роботи підприємства за підтримки громадськості та ЗМІ кількість випадків неправильного паркування особистого автотранспорту біля контейнерів та контейнерів-бункерів зменшилась. Ми також продовжуємо запобігати випадкам незаконного скидання підприємцями виробничих відходів у контейнери- бункери, встановлені для збирання побутових відходів харків’ян. І я вкотре хочу нагадати підприємцям про адміністративну відповідальність за такі дії, – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у районі Свято-Благовіщенського кафедрального собору.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured