КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у мікрорайоні П’ятихатки

Після початку російського вторгнення вивезення побутових відходів з цього мікрорайону було тимчасово припинено, але було відновлено з 15 березня 2022 року,  після того, як частота обстрілу ворогом мікрорайону помітно зменшилася.

 

Сьогодні лише з трьох вулиць мікрорайону П’ятихатки – Академіка Вальтера, Академіка Синельникова, Іллі Гаркуші щодня вивозиться 29 кубометрів побутових відходів. А за три останні місяці було вивезено понад 2,7 тисячі кубометрів ТПВ з цього мікрорайону.

 

24 квітня цей маршурт обслуговувала бригада сміттєвозу на чолі з водієм Іваном Клюєм, який працює на підприємстві понад 10 років.

 

– Після повернення харків’ян до мікрорайону відчутно збільшилося навантаження і тепер ми вивозимо вдвічі більше побутових відходів, ніж у перші місяці війни, – зазначив водій Іван Клюй.

 

За минулий рік мікрорайон П’ятихатки став значно чистішим, ніж був після відступу окупантів. КП”КВПВ” разом з іншими комунальними підприємствами міста Харкова бере участь в забезпеченні чистоти та  комфортних умов для мешканців мікрорайону, вулиці прибираються, будинки ремонтують,  прибудинкові території упорядковуються.

 

– Ми бажаємо, щоб  якнайшвидше закінчилася війна, і Харків став ще прекраснішим, ніж був, – зазначили працівники КП”КВПВ”.

 

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у районі Свято-Благовіщенського кафедрального собору.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured