Харків’яни допомагають КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” боротися із випадками незаконних викидів великогабаритних відходів

На вулиці Академіка Павлова,  біля будинку №130 відбувся незаконний викид виробничих відходів одним з підприємців нашого міста. Без укладання  договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами з КП «КВПВ», ним було здійснене  самовільне скидання великої кількості виробничих відходів до контейнеру-бункеру для великогабаритних відходів, що був розміщений для збирання відходів харків’ян.

 

– Один із мешканців будинку помітив незнайомого йому чоловіка, який перекладав зі свого автомобіля великі пакети до контейнеру- бункеру для збирання великогабаритних відходів,  він зафіксував порушення та повідомив нашому підприємству. Наразі, по даному випадку   ми готуємо матеріали для подальшого подання заяви до контролюючих органів. Вкотре хочу нагадати, що такий незаконний, без укладання договору та оплати послуг, викид відходів виробництва є адміністративним правопорушенням, призводить до притягнення винних осіб до відповідальності за порушення законодавства в сфері поводження з побутовими відходами   і карається штрафом. – зазначив директор КП”КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що стихійні звалища на землі поряд з  контейнерами для збирання побутових відходів утворилися цього тижня з вини громадян та підприємств на вулицях Залютинської та Ощепкова. Завдяки зусиллям підприємства незаконний викид побутових відходів було оперативно ліквідовано.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured