#Обличчя Харкова. Наталія Алексєєва – фахівець абонентської служби КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Наталія Алексєєва – харків’янка, працює на КП «КВПВ» третій рік. Основна робота  Наталії, як фахівця абонентської служби підприємства, полягає у здійсненні прийому та консультування споживачів з питань нарахування вартості послуг з поводження з побутовими відходами, наданні роз’яснень щодо розрахунків, видачі необхідних довідок, прийому та обробці заяв споживачів, які мають право на перерахунок вартості послуг, та ін.

Робота ця непроста і потребує точності та зосередженості, тому що питання, з якими звертаються харків’яни, найрізноманітніші.

 

– Одне з найактуальніших питань на сьогодні – це перерахунок плати за послуги у зв’язку зі зміною постійного місця проживання через воєнні дії. Підприємство  здійснює перерахунок плати за послуги за період відсутності споживачів: внутрішньо переміщених осіб та тих, хто перебував або й досі знаходиться за кордоном, – розповідає Наталія Олександрівна.

 

Підприємство розміщує всю необхідну інформацію для споживачів на сайті КП «КВПВ» https://musor.kharkov.ua/, де кожен може знайти зразки заяв та роз’яснення з питань нарахування вартості послуг з поводження з побутовими відходами та підстав для їх перерахування. На сайті підприємства в розділі Питання-відповідь за посиланням https://musor.kharkov.ua/vopros-otvet/ зазначені питання, які  споживачі задають найчастіше. Серед них, питання  призупинення нарахування плати за послуги з поводження з побутовими відходами та проведення перерахунку для тих, хто був змушений покинути своє місце проживання через війну.

Для вирішення цього питання необхідно надіслати будь-яким зручним способом  на адресу КП «КВПВ» відповідну заяву (її можна знайти в розділі Споживачам/Зразки заяв) та документ, що підтверджує відсутність осіб за місцем реєстрації.

Наталія Алексєєва дуже добре відгукується про колектив, у якому вона працює, і розповідає, що завдяки його згуртованості працівники абонентської служби максимально оперативно вирішують всі питання споживачів.

 

– Мені подобається моя робота, де мене кожен день чекає спілкування з різними людьми, – зазначила працівниця КП «КВПВ».

 

Початок війни 24 лютого жінка зустріла вдома. Досі їй не віриться, що таке взагалі могло статися в рідній країні. Спочатку вона евакуювалася із сім’єю, але вже у травні повернулася і знову приступила до роботи.

 

Одним зі своїх захоплень Наталія виділила прогулянки Харковом.

 

– Дуже люблю гуляти Харковом, особливо в теплу пору року. Ми живемо в найпрекраснішому місті. У нас багато квітів, дерев, парків, якими я насолоджуюсь  – зізналася працівниця «КВПВ».

 

Серед інших місць її улюбленого проведення часу – дача, де вона доглядає за квітами та відпочиває з сім’єю і друзями.

 

Як і всі харків’яни, Н. Алексєєва чекає якнайшвидшого закінчення війни.

 

– Терпіння всім! У нас дуже сильний та мужній народ. Ми все витримаємо та дочекаємось перемоги. Мирного неба всім нам, – побажала харків’янам Наталія Олександрівна.

 

Раніше повідомлялося, що з 13 по 19 квітня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured