З 20 по 26 квітня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50,6 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 20 по 26 квітня КП «КВПВ» було вивезено 42770 кубометрів твердих побутових відходів, 3295 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 4604 кубометрів відходів бункерами.

 

– З приходом весни обсяг побутових відходів збільшився за рахунок викиду харків’янами домашніх непотрібних речей, гілок та інших відходів у приватних секторах. Користуючись нагодою, хочу подякувати харків’янам, які сумлінно оплачують наші послуги в такий нелегкий час, допомагаючи нам тримати у належному стані екологічну ситуацію в Харкові, – наголосив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що харків’яни допомагають КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” боротися із  випадками незаконного викиду виробничих відходів, один з яких був здійснений  підприємцем на вул. Академіка Павлова, 130.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured