КП “Комплекс з вивозу побутових відходів”наводить лад на Північній Салтівці

Після початку війни з Північної Салтівки, а саме з вулиць Наталії Ужвій, Метробудівників, Лесі Сердюка, Гвардійців Широнінців, Дружби Народів, вивезення побутових відходів  відновилось з 19 березня 2022 року, коли обстріли Харкова стали менш інтенсивними, і спецтранспорт підприємства отримав можливість дістатися мікрорайону.

 

За останній час комунальні служби Харкова розчистили дороги та проїзди, розпочали ремонт пошкоджених житлових будинків в мікрорайоні Північна Салтівка. КП «КВПВ» в свою чергу здійснило ремонт та заміну всіх контейнерів для збирання побутових відходів, які були пошкоджені в результаті обстрілів.

Харків’яни почали повертатися до своїх осель, очищаючи їх від пошкоджених меблів, речей та інших відходів.

 

На зазначених вулицях встановлено близько 200 контейнерів об’ємом 1,1 м3, звідки вивозиться понад 164 кубометри побутових відходів щодня, а за три останні місяці звідси було вивезено близько 12,6 тисячі кубометрів.

 

– Сміття тут побільшало, оскільки люди повернулись додому, деякі контейнери доводиться розвантажувати двічі на день – повідомив водій сміттєвозу Іван Шаповал, який працював 1 травня на вулиці Наталі Ужвій  з вантажником Іваном Фомовим.

 

Північна Салтівка  поступово стає комфортним місцем для проживання харків’ян, завдяки сумісним зусиллям комунальних підприємств міста Харкова.

 

– Всім  найшвидшого закінчення війни та нашої перемоги, щоб повернулися всі  додому і разом ми зробили Харків ще кращим, ніж він був, – побажали харків’янам працівники КП «КВПВ».

 

Раніше повідомлялося, що з 20 по 26 квітня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50,6 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured