Обличчя Харкова. Тетяна Штонда – диспетчер відділу логістики КП«Комплекс з вивозу побутових відходів»

Тетяна Михайлівна Штонда працює на підприємстві 6-й рік. У відділі логістики та диспетчеризації  КП”КВПВ” Тетяна знайшла себе – їй дуже подобається робота, хоча вона володіє багатьма професіями, навіть такою незвичною для жінки, як професія фрезерувальника.

 

Тетяна разом з іншими працівниками відділу щоденно займається плануванням завдань з вивезення побутових відходів для водіїв спецавтотранспорту згідно маршрутного листа по районам нашого міста та конкретних дільницях.

 

Працівниця КП”КВПВ” зустріла війну у рідному місті. І перші 72 дні, поки тривали інтенсивні бої на околицях міста та обстріли Харкова, вона безвиїзно прожила на підприємстві.

 

–  Працювала, заміняла працівників, яких на той момент не було на роботі, готувала їжу для водіїв, ночувала на підприємстві. За час війни колектив став згуртованішим, люди стали більше цінувати стосунки один з одним і свою роботу, – згадує ці важкі дні Тетяна Михайлівна.

 

Захоплення Тетяни – риболовля, танці та музика. З дитинства  вона любить освоювати все нове, що зустрічається їй у житті та здається цікавим чи корисним.

При нагоді хоче купити свою машину.

 

– Моя особиста мрія – щоб усі українці були щасливі та повернулися додому. Миру та щастя усім нам, – побажала працівниця “КВПВ”.

 

Раніше повідомлялося, що харків’яни допомагають КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” боротися із випадками незаконних викидів великогабаритних відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured