З 27 квітня по 3 травня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 45,7 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 27 квітня по 3 травня КП «КВПВ» було вивезено 37664 кубометрів твердих побутових відходів, 3126 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 4900 кубометрів відходів бункерами.

 

– Працівники підприємства продовжують планове вивезення побутових відходів з усіх районів міста. У рамках акції “Зелена весна” триває упорядкування спецтранспорту підприємства, контейнерів для збирання побутових відходів усіх типів та бункерів. Крім того, до боротьби з недобросовісними водіями, які залишають свої автомобілі поблизу контейнерів для збирання побутових відходів, перешкоджаючи проїзду спецтранспорту, приєдналися представники громадської організації. Громадські активісти, з власної ініціативи, допомагають підприємству, попереджаючи автолюбителів про те, що не можна заважати роботі комунальних служб Харкова, зокрема  проїзду спецтранспорту,- наголосив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів”наводить лад на Північній Салтівці.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured