#Обличчя Харкова. Ірина Гіль – фахівець з роботи зі споживачами відділу маркетингу та договірних відносин КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Ірина Валентинівна працює на КП «КВПВ» 12-й рік. Свою роботу вона любить, сумлінно виконує свої обов’язки для покращення ефективності та якості надання підприємством послуг з поводження з побутовими відходами.

– Я здійснюю пошук нових контрагентів для подальшого укладення договорів, узгоджую питання, що виникають в процесі надання послуг з поводження з побутовими відходами, серед яких є і погашення заборгованості з оплати за надані послуги. Роботу відділу я вважаю дуже важливою та значущою для підприємства – розповідає Ірина Гіль.

За словами працівниці КП «КВПВ», зараз у Харкові почали відновлювати свою роботу підприємства, а також відкриваються нові, які потребують вивезення виробничих відходів.
Працівники відділу маркетингу та договірних відносин проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу з підприємцями про те, що вивезення виробничих відходів здійснюється на підставі укладеного договору та здійснення оплати за послуги. Є підприємці, які без укладання договору та оплати послуг, здійснюють викид відходів виробництва в контейнери КП «КВПВ» для збирання побутових відходів, призначених для користування харків’янами. Працівники підприємства разом з представниками громадських організацій проводять роботу з недобросовісними споживачами, сприяють укладенню договорів та нагадують, що зазначені дії порушують Правила благоустрою міста Харкова, а також є адміністративним правопорушенням законодавства в сфері поводження з побутовими відходами і може каратися штрафом.

-Також є проблеми із оплатою наданих підприємством послуг, але ми докладаємо зусиль для вирішення цих питань. Ми переконуємо споживачів у тому, що послуги з поводження з побутовими відходами – одні із необхідних послуг для комфортного життя харків’ян – зазначила Ірина Гіль.

Війну Ірина Валентинівна зустріла вдома, “просиділа у підвалі” перші два тижні. Як тільки відновилась робота громадського транспорту, вона одразу повернулась до роботи.

В своєму колективі працівниця користується повагою та довірою, про неї добре відгукуються колеги. Ірина Гіль – один із найдосвідченіших фахівців відділу.

Хобі Ірини – розведення квітів, у своєму саду на дачі доглядає за тюльпанами та трояндами. Також захоплюється кулінарією. Різноманітною випічкою, булочками та іншими смаколиками пригощає та радує свого чоловіка.

– Мій чоловік допомагає Збройним Силам України, будує укриття, відзначений орденом «Будуємо країну» Конфедерації будівельників України, – з гордістю розповіла Ірина.

– Хочу побажати харків’янам мирного неба, добра, процвітання. Щоб наше місто стало ще красивішим, ніж раніше. Усім здоров’я, а всім, хто виїхав – скоріше повернутися додому, – побажала працівниця “КВПВ”.

Раніше повідомлялося, що з 27 квітня по 3 травня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 45,7 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured