“Найцінніше – кадри”. КП «Комплекс із вивозу побутових відходів» працює на перспективу

Вперше з початку війни КП «КВПВ» приймає на практику трьох учнів ДНЗ «Регіонального центру професійної освіти будівельних технологій Харківської області”. За півтора місяця вони повинні ознайомитися з усіма ключовими навиками в роботі автослюсаря з ремонту автотранспортних засобів, під наглядом досвідчених наставників самостійно виконати деякі з робочих завдань, а головне – ближче познайомитись зі специфікою своєї майбутньої професії.

 

–  Під час проходження практики на нашому підприємстві, ми детально ознайомлюємо практикантів з виробничим процесом технічного обслуговування і ремонту спеціальних транспортних засобів, їх агрегатів, складових одиниць, механізмів та систем,  – розповів Михайло Громовий, начальник авторемонтних майстерень.

 

Самі хлопці – Давид, Богдан та Олександр – з Харківської та інших областей України. Настрій у майбутніх автослюсарів робочий, “бойовий”. Вони ще не знають, де хотіли б працювати після закінчення професійного центру. Однак у себе вдома хлопці вже допомагали батькам та друзям ремонтувати авто- та мототехніку.

 

За словами Михайла Громового, перше враження від хлопців добре, на практику приходять вчасно, уважно слідкують за всім, що їм показують працівники авторемонтних майстерень КП «КВПВ» під час виробничого процесу. Для майбутніх автослюсарів це буде цінний  досвід, тому що на підприємстві працюють інноваційні цифрові технології, які застосовуються у сфері роботи автотранспорту.

 

– Найцінніше для нас – кадри. Наше підприємство дбає про майбутнє, про свій розвиток, і завжди готове надати допомогу у підготовці цінних молодих кадрів. Досвідчені працівники сприятимуть освоєнню практикантами навичок, необхідних кваліфікованим робітникам в майбутньому. Хлопцям дуже пощастило, адже у розпорядженні КП «КВПВ» є потужна технічна база спецтехніки, що включає автотранспорт стандарту ЄВРО-5 і великий досвід та високий професіоналізм працівників підприємства. Після закінчення практики ми обов’язково дізнаємося, наскільки для них стало корисним знайомство з нашим підприємством, – зазначив директор КП”КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що з 27 квітня по 3 травня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 45,7 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured