КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» фіксує випадки неправильного паркування біля контейнерів для вивезення побутових відходів

Випадки паркування харків’янами особистого автотранспорту перед контейнерами та контейнерами-бункерами для збирання побутових відходів хоч і зменшуються, але поодинокі випадки ще трапляються. Таке паркування заважає під’їзду спеціального автотранспорту і, як наслідок – своєчасному вивезенню побутових відходів. В таких випадках, з власниками автотранспортних засобів проводиться профілактична бесіда, а за необхідності на місце події викликається поліція. Крім цього, останнім часом до боротьби з незаконним паркуванням  з власної ініціативи підключилися і громадські активісти.

 

– Вкотре нагадую, що безвідповідальне ставлення до паркування власниками автотранспортних засобів в непризначених місцях є прямим порушенням Правил дорожнього руху України та Правил благоустрою Харкова і тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 340 грн. Правилами дорожнього руху заборонено стоянку транспортних засобів ближче ніж 5 метрів від контейнерних майданчиків або контейнерів для збирання побутових відходів. Залишаючи автомобілі поряд з контейнерами для збирання побутових відходів, їх власники ускладнюють роботу працівників нашого підприємства, тим самим погіршуючи екологічну ситуацію в конкретному місці нашого міста. Прошу власників приватних автомобілів не блокувати роботу спецтранспорту підприємства та сприяти оперативному очищенню контейнерних майданчиків від побутових відходів з метою підтримання чистоти нашого міста, – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує наводити лад у Основ’янському районі Харкова.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured