КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує наводити лад у Основ’янському районі Харкова

Вивезення твердих побутових відходів із частини проспекту Гагаріна, вулиць Мерефянське шосе, Грозненської, Сохори та інших не зупинялося з перших днів війни. Щодня з цього маршруту вивозиться 119 кубометрів твердих побутових відходів, а за три останні місяці було вивезено понад 7,4 тисячі кубометрів ТПВ.

 

Об’єм  твердих побутових відходів в цьому районі Харкова весь час зростає. У грудні 2023 року працівники КП”КВПВ” щодня вивозили з цього маршруту на третину менше ТПВ, ніж зараз.

 

15 травня на цій ділянці працювала бригада сміттєвозу у складі водія Віталія Момота, вантажників Юрія Шевченка та Михайла Шевякова.

 

Віталій Іванович Момот працює на підприємстві понад 20 років, а його напарники відносно нещодавно – близько року. Війна застала В. Момота вдома у Циркунах.

 

– Прокинувся – а Циркуни вже окуповані російськими військами, всюди танки, БТР та мародери. Вийти нікуди не можна  було, випустили лише поховати батька,  – розповідає В.Момот.

 

Після деокупації селища водій одразу розпочав роботу.

 

Про колектив підприємства, умови роботи, керівництво Віталій Момот та його товариші відгукуються дуже добре. Проблемні питання, якщо вони й виникають, вирішуються у робочому порядку. Ділянка, на якій вони працюють загалом зручна для вивезення побутових відходів, але іноді виникають перешкоди.

 

Наприклад, під час надання послуг мешканцям одного із житлових комплексів на вул. Качанівській, працівникам підприємства доводиться докладати зусиль. Навколо житлового комплексу зроблено гарні під’їзні дороги, контейнери для збирання побутових відходів встановлені в обладнаному місці, але під’їзд спецтранспорту до них часто обмежений через припарковані поряд автомобілі мешканців житлового комплексу.

 

Як і всі харків’яни, члени цієї бригади чекають якнайшвидшого закінчення війни.

 

– Миру та спокою, і щоб усі повернулися з війни живими та здоровими, – побажали харків’янам працівники КП”КВПВ”.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс із вивозу побутових відходів» працює на перспективу. Вперше з початку війни КП «КВПВ» приймає на практику трьох учнів ДНЗ «Регіонального центру професійної освіти будівельних технологій Харківської області”.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured