КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» відзначає День вишиванки. Бережемо народні традиції. Перемоги та миру нам всім.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного. До нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиванку. Вишиванка – це частина генетичного коду кожного українця.

 

Цього дня працівники КП”КВПВ” прийшли на роботу у святковому одязі.

 

Артем Семикопенко: – Це свято поєднує всіх українців, нагадує про нашу національну ідентичність, незалежно від того, хто де живе, і чим займається.

 

Вікторія Крутих: – Думаю, що таке свято особливо актуальне зараз, коли йде війна. Ми повинні пам’ятати, що ми є українцями, і що ми обов’язково переможемо.

 

Наталія Новікова: – День вишиванки для мене це день краси, щастя, прекрасних українських традицій.

 

Працівники підприємства побажали всім харків’янам щастя, мирного неба, якнайшвидшого закінчення війни. Любити Україну та вірити в нашу перемогу!

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс із вивозу побутових відходів» працює на перспективу. Вперше з початку війни КП «КВПВ» приймає на практику трьох учнів ДНЗ «Регіонального центру професійної освіти будівельних технологій Харківської області”.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured