З 11 по 17 травня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 40,4 тисячі кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 10 по 16 травня КП «КВПВ» було вивезено 31120 кубометрів твердих побутових відходів та 9370 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

 

– Наше підприємство продовжує сумлінно виконувати свої обов’язки у воєнний час. З урахуванням того, що з початком весни все більше харків’ян почали повертатися до міста, обсяги побутових відходів постійно збільшуються. Хочу  нагадати всім споживачам про необхідність своєчасної оплати послуг нашого підприємства, та подякувати харків’янам, які своєчасно здійснюють оплату. Разом ми зробимо наше місто чистішим і прекраснішим, – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що об’єм  твердих побутових відходів в Основ’янському районі Харкова весь час зростає. У грудні 2023 року працівники КП”КВПВ” щодня вивозили з цього маршруту на третину менше ТПВ, ніж зараз.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured