КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» повторно ліквідувало несанкціоноване звалище на вул. Петросова

В черговий раз на вул. Петросова, 62 утворилося несанкціоноване звалище з будівельних відходів та інших непотрібних речей, які викинули на тому самому місці, що у кінці квітня. За зверненням місцевих жителів звалище було ліквідовано за рахунок КП «КВПВ».

 

– Незаконний викид будівельних відходів відбувся на тому ж місці, що місяць назад. В черговий раз хочу нагадати про адміністративну відповідальність за незаконний викид сміття та штрафні санкції, які стосуються не лише підприємців, а й громадян. Ми вдячні тим місцевим мешканцям та громадським активістам, які допомагають нам підтримувати вулиці та двори Харкова у належному санітарному стані. Харків’яни можуть інформувати не тільки нас про утворення таких звалищ, а також повідомляти поліцію про випадки адміністративних правопорушень у момент їх вчинення, – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» відзначило День вишиванки.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured