КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить порядок на Салтівці

Вивезення побутових відходів на Салтівці, з проспектів Тракторобудівників, Ювілейного, Салтівського шосе та  вулиці Познанської, не зупинялось з початку війни. Щодня з зазначених вулиць вивозиться 101 кубометр ТПВ, а за три останні місяці вивезено понад 7,7 тисяч м3 побутових відходів, що на 10-15 відсотків більше, ніж з інших маршрутів.

 

22 травня на цьому маршруті працював екіпаж сміттєвозу у складі водія Юрія Носенка та вантажника Василя Яківця. Вони працюють на підприємстві понад 6 років.

 

Ю. Носенко працює на маршруті у Салтівському районі з початку війни, і може порівняти, як за цей час змінився район та люди, які тут мешкають. Більшість жителів району ставляться до комунальників доброзичливо, з вдячністю за їх працю. Після зменшення інтенсивності обстрілів  працювати стало спокійніше, до Салтівського району поступово повертається життя.  Але з поверненням додому великої кількості місцевих мешканців ускладнився проїзд спецтранспорту КП «КВПВ» до контейнерів для збирання побутових відходів через неправильне паркування водіями власного автотранспорту. Працівники підприємства просять громадян залишати свої авто в призначених для цього місцях, не заважаючи проїзду спеціального транспорту.

 

Ю. Носенко та В. Яковець побажали харків’янам мирного неба, якнайшвидшого закінчення війни. Працівники КП «КВПВ» вірять, що все буде добре, і всі ми повернемось до нормального життя.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured