З 18 по 24 травня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 40,2 тисячі кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 18 по 24 травня КП «КВПВ» було вивезено 31280 кубометрів твердих побутових відходів та 8926 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

 

– Цього тижня наше підприємство за підтримки харків’ян та громадських активістів продовжило боротьбу з неправильним паркуванням. Також ми виявляли порушників Правил благоустрою міста Харкова, які викидають побутові відходи в непризначених місцях, в результаті чого утворюються стихійні звалища. Ця проблема була розглянута на виїзді спільно з КП “Муніципальна компанія поводження з відходами”, адміністрацією Індустріального району та журналістами на місці утворення такого звалища на вул. Михайла Водяного, 78. Ми сподіваємось на допомогу свідомих харків’ян та просимо їх передавати будь-яким зручним для них способом інформацію та – відео- та фотофіксацію випадків викиду побутових відходів в непризначених місцях, адміністрації району, правоохоронним органам, у службу “1562”, через  офіційні сайти та групи у соціальних мережах КП “КВПВ” та КП “МКПВ”. Чистота не там, де регулярно прибирають, а там де не смітять, – наголосив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» повторно прибрало несанкціоноване звалище на вул. Петросова.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured