З 8 по 14 червня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 39,2 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту та належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 8 по 14 червня КП «КВПВ» було вивезено 31240 кубометрів твердих побутових відходів та 8031 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

 

– Наше підприємство за підтримки харків’ян та громадських активістів продовжує боротися з неправильним паркуванням автотранспорту біля контейнерів для збирання побутових відходів. Також ми проводимо роботу з попередження випадків незаконного викиду побутових відходів. Інформаційні стенди із попередженням про відповідальність за порушення Правил благоустрою міста Харкова виставляються у місцях, де найчастіше утворюються стихійні звалища, зокрема на вул. Михайла Водяного, 78, де нещодавно було ліквідовано таке звалище. Крім того, останнім часом почастішали випадки підпалів контейнерів для збирання побутових відходів. Одна з  таких пожеж  сталася у мікрорайоні “Обрій”. Для гасіння контейнеру були викликані співробітники ДСНС, пожежа була ліквідована.  Прошу харків’ян повідомляти нам про таких порушників, які своїми діями  погіршують екологічну ситуацію міста, а у випадках скоєння пожеж ставлять під загрозу ваші життя , – попросив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить харківських автолюбителів не заважати вивезенню побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured