КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у районі вулиці Римарської

Вивезення побутових відходів із частини вулиць Римарської, Сумської, провулку Людмили Гурченко, та інших вулиць Київського району не зупинялося з початку війни. На цьому маршруті, що виходить до Харківського оперного театру, встановлено 33 євроконтейнери об’ємом 1,1 м3. Щодня з цієї території вивозиться 31 кубометрів ТПВ, а за останні три місяці було вивезено близько 2,2 тисячі м3 побутових відходів.

 

19 червня на цьому маршруті працював екіпаж сміттєвозу у складі водія Олексія Нестерова та вантажника Володимира Грицая.

А. Нестеров працює на підприємстві півтора року, В. Грицай – 4 місяці. Вони  вже добре вивчили свій маршрут, на якому їм доводиться проявляти свою професіональну майстерність та пристосовуватись до вузьких вулиць та невеликих дворів. Незважаючи на постійні зауваження та попередження, автолюбителі продовжують паркувати свої авто в непризначених місцях. На вул. Героїв Харкова, 15 і 27 часто буває обмежений під’їзд до контейнерів для збирання побутових відходів через неправильне паркування власниками автомобільного транспорту.

 

Умовами роботи, графіком та її оплатою працівники КП «КВПВ» задоволені. Також вони добре відгукуються про колектив та керівництво підприємства –

“відчуваємо підтримку та допомогу”.

 

– Миру всім, якнайшвидшого закінчення війни та відновлення нашого Харкова, – побажали жителям міста А. Нестеров та В.Грицай, самі харків’яни, яким не байдужа доля та екологічна ситуація міста.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у районі вулиці Римарської.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured