КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» попереджає харків’ян та підприємців про відповідальність за незаконний викид побутових відходів

20 травня по провулку Рогатинському, 17, було виявлено несанкціоноване звалище побутових відходів. З місцевими жителями були проведені профілактичні бесіди щодо заборони викиду побутових відходів в непризначених  місцях. В результаті здійснення відповідних заходів, працівниками КП”КВПВ” стихійне сміттєзвалище було ліквідовано.

 

Незважаючи ні на що, рівно через місяць – 20 червня на тому ж місці знову утворилося несанкціоноване сміттєзвалище.

 

– Цього разу ми докладемо зусиль для встановлення осіб, причетних до повторного утворення стихійного сміттєзвалища на цьому місці, та обов’язково притягнемо їх до адміністративної відповідальності.  Нагадаю, що таке порушення карається штрафом у розмірі від 340 до 1700 гривень, – зазначив начальник відділу контролю КП”КВПВ” Андрій Пісклов.

 

Раніше повідомлялося, що комунальники Харкова активізували боротьбу зі стихійними звалищами та порушниками екологічної безпеки.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured