КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» завершує заміну контейнерів для збирання побутових відходів

Нова партія у кількості 50 контейнерів для збирання ТПВ буде встановлена в  різних районах Харкова протягом місяця. Тим самим підприємство завершить заміну металевих контейнерів на нові, пластикові контейнери європейського стандарту. Про це повідомив журналістів заступник директора з організаційних питань КП”КВПВ” Артем Семикопенко.

 

– Нові пластикові контейнери більш легкі та зручні в експлуатації. Вони мають герметичну кришку, легко переміщуються та мають кращі санітарно-гігієнічні властивості, ніж металеві контейнери. Незважаючи на продовження війни, наше підприємство продовжує розвиватися, оновлювати обладнання, дбаючи про підтримку чистоти та екології у Харкові, – пояснив А.Семикопенко.

 

З метою боротьби з неправильним паркуванням власниками автотранспортних засобів,  на нових контейнерах розміщенні інформаційні наклейки, які попереджають автолюбителів про необхідність правильного паркування своїх автомобілів, не заважаючи під’їзду спецтранспорту КП «КВПВ», та про відповідальність за таке адміністративне правопорушення.

 

20 червня нові пластикові контейнери було встановлено у дворі будинку на вул. Героїв Харкова, 298.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у районі вулиці Римарської.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured