КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує боротися з неправильним паркуванням та стихійними звалищами

Харківські автолюбителі, які паркують свої автомобілі біля контейнерів для збирання побутових відходів, заважають проїзду спецтранспорту та своєчасному вивезенню побутових відходів.

Стихійні звалища, які утворюються за рахунок викиду побутових відходів в недозволених місцях несумлінними громадянами та підприємцями.

Обидва ці порушення є джерелом негативного впливу на екологічну ситуацію в Харкові та впливають на якість життя всіх його мешканців, – повідомили на підприємстві.

У зв’язку з цим КП”КВПВ” активізувало роботу із попередження випадків неправильного паркування автотранспорту та випадків утворення стихійних сміттєзвалищ. Одним із факторів попередження таких випадків полягає у залученні харків’ян та громадських активістів до надання повідомлень про такі випадки.

Кожен небайдужий харків’янин може інформувати підприємство про випадки адміністративних правопорушень у момент їх вчинення, а також робити зауваження, побачивши, як водій паркує автомобіль поряд з контейнером для збирання побутових відходів або в момент скидання побутових відходів в непризначеному місці, та робити фото- та відеозаписи з номерами авто та особами порушників у момент незаконного викиду побутових відходів.
Підприємством будуть вжиті необхідні заходи для притягнення причетних осіб до адміністративної відповідальності із застосуванням штрафних санкцій у розмірі від 340 до 1700 гривень.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вжило адміністративних заходів впливу щодо організаторів стихійного звалища в провулку Рогатинському, 17.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured