З 15 по 21 червня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 38,3 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту та належний екологічний стан у м. Харкові.

З 15 по 21 червня КП «КВПВ» було вивезено 30916 кубометрів твердих побутових відходів та 7387 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

– Цього тижня ми продовжили профілактичну роботу щодо запобігання утворення стихійних звалищ та спільно з харків’янами здійснювали пошук причетних до цього осіб. З метою попередження випадків повторного утворення неса нкційних звалищ побутових відходів, на відповідних місцях виставляються інформаційні стенди із попередженнями про адміністративну відповідальність.
Продовжується процес заміни металевих контейнерів для збирання побутових відходів на нові пластикові контейнери, на яких розміщенні інформаційні наклейки з попередженням для власників авто про необхідність правильного паркування своїх автомобілів та про відповідальність за таке адміністративне правопорушення. Всі заходи, які здійснюються нашим підприємством, направлені на підтримання чистоти довкілля, від якого залежить життя та здоров’я кожного харків’янина, – повідомив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вжило адміністративних заходів впливу щодо організаторів стихійного звалища в провулку Рогатинському, 17.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured