КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» впорядковує місця для контейнерів для збирання побутових відходів

Для розміщення контейнерів для збирання побутових відходів спочатку готуються бетонні основи, які обносяться металевою огорожею, що може бути легко відремонтована або частково замінена у випадку її пошкодження. У поточному місяці такі роботи велися в Холодногірському районі, а після їх завершення будуть продовжуватись у  Новобаварському районі.

 

-Незважаючи на війну, що триває, ми дбаємо про чистоту і санітарний стан нашого міста. Роботи з модернізації контейнерних майданчиків виконуються нашим підприємством за дорученням Харківського міського голови Ігоря Терехова. Нові контейнерні майданчики мають більш естетичний вигляд, розміщення контейнерів в огородженій зоні запобігає розкиданню побутових відходів, а бетонна основа забезпечує зручність транспортування баків та вивантаження побутових відходів працівниками підприємства,  – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

За словами керівника підприємства, роботи з благоустрою місць розміщення контейнерів триватимуть і надалі. Цього року у всіх районах Харкова планується встановити близько 400 таких майданчиків, а наступного року – продовжити ці роботи.

 

На фото – встановлення майданчика на вулиці Велика Панасівська, 17 у Холодногірському районі.

 

Раніше повідомлялося, що з 15 по 21 червня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 38,3 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured