Майбутні автослюсарі успішно пройшли практику на КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Практика першокурсників ДНЗ «Регіонального центру професійної освіти будівельних технологій Харківської області» на КП «КВПВ» тривала півтора місяці. За час проходження практики майбутні автослюсарі під керівництвом досвідчених працівників підприємства засвоїли цінні навики з ремонту автомобільного обладнання, ходової частини, радіатора, навчились користуватись методами виявлення основних несправностей та засобів їх усунення. Зокрема, вони навчилися виконувати складну операцію з випресування шкворня (частини поворотного механізму коліс). Також за час практики Давид, Богдан та Олександр познайомилися з особливостями ремонтних робіт практично всіх базових видів спецавтотранспорту, який використовує підприємство у своїй господарській діяльності.

– Практикантами ми задоволені, вони були уважними, старанними і виявили зацікавленість у засвоєнні основних навичок спеціальності, які були надані їм працівниками авторемонтних майстерень КП «КВПВ» під час виробничого процесу, – розповів Михайло Громовий, начальник авторемонтних майстерень КП “КВПВ”.

Лаврентій Кумаріташвілі та Іван Трегубенко – автослюсарі, які працюють на КП «КВПВ» понад 14 років, були наставниками практикантів, зазначають, що за весь час їхньої роботи таких активних та старанних учнів вони ще не зустрічали. Давид, Богдан та Олександр протягом усього часу проходження практики демонстрували своє прагнення до засвоєння отриманих знань та навичок, добросовісно виконували всі завдання своїх досвідчених наставників.

– Ми вже перейшли на другий курс, і в наступному навчальному році щотижня чотири дні навчання супроводжуватимуться одним днем практики, а в травні відбудеться тривала виробнича практика, яку ми дуже б хотіли пройти знову на КП «КВПВ», – повідомили учні.

– Незважаючи на продовження війни, наше підприємство не тільки сумлінно виконує свої обов’язки з підтримки належного санітарно-екологічного стану в Харкові, а й постійно рухається вперед, розвиваючи технічну базу спецтранспорту та обладнання, вдосконалюючи логістику, покращуючи умови праці працівників. Ми завжди зацікавлені у молодих талановитих кадрах, які володіють різними спеціальностями, – зазначив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

Зазначимо також, що це був перший прийом практикантів, організований КП «КВПВ» з початку війни.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс із вивозу побутових відходів» упорядковує місця для контейнерів для збирання побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured