Комунальники разом із депутатами Харківської міської ради ознайомились із передовими технологіями переробки побутових відходів

Минулого тижня харків’яни відвідали м. Бориспіль Київської області з метою отримання від представників Бориспільської міської ради досвіду впровадження нових технологій у сфері переробки побутових відходів. У робочому візиті взяли участь директор КП “Комплекс із вивозу побутових відходів” та депутат Харківської міської ради Олексій Артикуленко, депутат Харківської міської ради Габріель Михайлов, заступники директора КП”КВПВ” Артем Семикопенко, Олександр Шепітько, Павло Бабенко.

У Борисполі харків’янам показали роботу промислової дробарки IMPAKTOR 250 EVO українського виробництва, яка кілька років використовується у міському господарстві та, за словами мера міста Володимира Борисенка, добре себе зарекомендувала. Дробарка дозволяє переробляти не тільки деревину, а й будівельні відходи, бетонні шпали, промислові відходи різних видів і навіть метал, які в подальшому можливо використовувати при ремонті та будівництві доріг.

– Наше підприємство завжди шукає шляхи до оптимізації процесу виробничої діяльності шляхом впровадження новітніх технологій. Під час робочого візиту до міста Бориспіль ми детально ознайомились з процесом подрібнення великогабаритних відходів, які сьогодні у нашому місті збираються в контейнери – бункери, потім вивозиться на звалище. За допомогою промислової дробарки великогабаритні відходи можна буде переробляти на місці їх накопичення, в подрібненому стані збирати в самоскид і відвозити на місця утилізації або подальшого використання. Експлуатація подрібнювача зменшує об’єм великогабаритних відходів в декілька разів, що значно заощаджує логістичні витрати підприємства та впливає на забезпечення якісного надання послуг поводження з побутовими відходами, що утворилися після руйнування будівель у місті Харкові внаслідок військових дій рф, – зазначив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

Наразі розглядається можливість придбання промислової дробарки для міського господарства Харкова.

Раніше повідомлялося, що майбутні автослюсарі успішно пройшли практику на КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured