З 22 по 28 червня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 36,9 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту та належний екологічний стан у м. Харкові.

З 22 по 28 червня КП «КВПВ» було вивезено 29850 кубометрів твердих побутових відходів та 7101 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

– Минулого тижня відбулась робоча поїздка до міста Бориспіль Київської області, під час якої ми познайомились з досвідом комунальників з переробки великогабаритних відходів з використанням промислової дробарки, та плануємо придбати таке обладнання для нашого міста. Працівники нашого підприємства продовжують виконувати роботи з бетонування майданчиків під контейнери для збирання побутових відходів та встановлення огорожі біля них. Цього року плануємо модернізувати близько 400 контейнерних майданчиків, а в наступному році продовжимо роботу, направлену на вдосконалення якості послуг нашого підприємства. Хочу також зазначити, що проведення профілактичної роботи щодо зменшення випадків утворення стихійних звалищ має результати. Працівниками підприємства було зафіксовано менше спроб несанкціонованого скидання побутових відходів, хоча поодинокі випадки, як і раніше, мають місце та негативно впливають на екологічну ситуацію в нашому Харкові, – розповів директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що з 15 по 21 червня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 38,3 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured