КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад на Північній Салтівці

З початку війни вивезення побутових відходів з вулиць Метробудівників, Гвардійців Широнінців, Наталії Ужвій, Дружби Народів у Харкові було відновлено з березня 2022 року, одразу після того, як зменшилась інтенсивність обстрілів. Сьогодні з вулиць Північної Салтівки щодня вивозиться понад 131 кубометр твердих побутових відходів, а за останні три місяці  підприємством було вивезено понад 10 тисяч кубометрів ТПВ.

 

3 липня на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Миколи Левіна та вантажників Романа Фомова та Віктора Калініченка.

 

Працівники підприємства проблем із неправильним паркуванням біля сміттєвих контейнерів та проїзду спецтранспорту на цьому маршруті майже не мають, за винятком тих ділянок, де є обмежені повороти з доріг. Відповідно, буває ускладнений проїзд у районі вул. Широнінців, біля будинку 127,  та  вулиці Дружби народів, біля будинків 121, 267.

 

Об’єми побутових відходів, що вивозяться КП «КВПВ» на Північній Салтівці, незважаючи на те, що частина мешканців мікрорайону виїхала з Харкова, залишаються великими. Мешканці зруйнованого мікрорайону, приїжджаючи час від часу у свої квартири, виносять звідти зруйновані меблі, побутову техніку та інші великогабаритні відходи.

 

– Одним з важливих питань в цьому районі є вивезення великогабаритних відходів. При цьому часто мешканці викидають їх не в контейнери-бункери для збирання великогабаритних відходів, а  залишають поряд. Нам доводиться витрачати додатковий час, щоб завантажити їх до спецтехніки, – повідомили працівники підприємства.

 

Оплатою праці, умовами роботи на підприємстві, колективом і ставленням керівництва працівники задоволені. Останнім часом відзначають вдосконалення логістики на підприємстві під час формування маршрутів, що в результаті дає ретельніший розподіл навантаження на бригади сміттєвозів.

 

– Щоб скоріше закінчилася війна, щоб усі повернулися живими та щоб Харків скоріше повністю повернувся до мирного життя, – побажали харків’янам працівники КП”КВПВ”.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» впорядковує місця для контейнерів для збирання побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured