Нова послуга КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Серед нових послуг, які надає КП «КВПВ» харків’янам та організаціям усіх форм власності – послуга з покосу трави за допомогою спецтехніки. Згідно з Правилами благоустрою Харкова, всі суб’єкти господарювання зобов’язані на власних та закріплених територіях проводити весь комплекс робіт, спрямований на наведення та постійне підтримання чистоти та порядку, до якого входить і покіс трави.

Скориставшись послугою з покосу трави, яку надає КП”КВПВ”, підприємці можуть значно заощадити час та фінансові ресурси.

Днями така послуга була замовлена головою Гаражного кооперативу “Енергетик” за адресою вул. Чугуївська, 56.

– Коли я порахував вартість найму робітника з бензиновою газонокосаркою та порівняв її з вартістю послуг КП”КВПВ”, то був приємно вражений – це набагато вигідніше. До того ж робота займає набагато менший час, а сам покіс трави проводиться якісно та однозначно має переваги перед газонокосаркою або тримером, – зазначив голова кооперативу Олександр Болховецький.

– У нашого підприємства наразі в експлуатації 2 механізовані косарки, які були відремонтовані та виведені на маршрути. За одну годину така механізована “трактор-косарка” обробляє близько одного гектара території, незалежно від її рельєфу, що значно швидше за використання ручної праці. Така послуга все активніше набирає попиту в весняно – літній період, – повідомив заступник директора підприємства Павло Бабенко.

Зазначимо також, що за рахунок такої зручної та вигідної для отримувачів послуг механізації праці 4 липня територію ГК “Енергетик” один працівник підприємства-тракторист виконав роботи з покосу трави за кілька годин, у той час, коли такий самий обсяг роботи зайняв би декілька днів при використанні газонокосарки.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад на Північній Салтівці.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured