КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить харків’ян дотримуватись вимог Правил дорожнього руху та Правил благоустрою міста Харкова

Проблеми неправильного паркування біля контейнерів для збирання побутових відходів та на під’їзді до них, а також випадки утворення несанкційних сміттєзвалищ, нажаль, залишаються актуальними і є джерелом негативного впливу на екологічний стан міста Харкова.

КП “КВПВ” дякує тим громадянам, які допомагають підприємству виявляти порушників та попереджає їх про адміністративну відповідальність за такі незаконні дії.

– Протягом останніх кількох місяців ми спільно з небайдужими харків’янами активізували профілактичну роботу з попередження випадків неправильного паркування та викиду побутових відходів в непризначених місцях, здійснювали пошук порушників з метою притягнення їх до адміністративної відповідальності. Хочу зазначити, що завдяки нашим сумісним зусиллям, випадків грубих порушень поменшало, але вони, як і раніше, відбуваються, залишаються випадки викидання побутових відходів підприємцями, які не уклали договори з поводження з побутовими відходами. Тому така робота матиме постійний характер і триватиме до того моменту, поки кожен харків’янин не усвідомить що виникнення таких явищ є показником відсутності культури та негативного ставлення до нашого міста, – повідомив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

Нагадаємо, що пунктом 15.10.(е) Правил дорожнього руху України чітко встановлено, що забороняється стоянка транспортних засобів ближче ніж 5 метрів від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства.

Викид побутових відходів у недозволених місцях карається штрафом у розмірі від 340 до 1700 гривень.

Раніше повідомлялося, що за червень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 169,8 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured