За червень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 169,8 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту та належний екологічний стан у м. Харкові.

З 1 по 30 червня КП «КВПВ» було вивезено 137325 кубометрів твердих побутових відходів та 32494 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

– У червні наше підприємство продовжило планову роботу зі збирання побутових відходів та наведення чистоти у Харкові. Разом із громадськістю ми виявляли порушників правил паркування та організаторів незаконного викиду сміття та стихійних звалищ. Крім того, керівництво підприємства разом із депутатами Харківської міськради ознайомилось у Борисполі з роботою високопродуктивної дробарки, яка може бути придбана для Харкова. Підприємство продовжує проводити роботи з обладнання майданчиків для контейнерів для збирання побутових відходів. До того ж, у цьому місяці харків’янам та підприємствам була запропонована нова послуга нашого підприємства – ефективний та швидкий покос трави за допомогою спецтехніки,- розповів директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

Зазначимо також, що вперше з початку війни підприємство прийняло на практику практикантів – майбутніх автослюсарів. Учні за час практики показали добрі знання та під керівництвом досвідчених наставників успішно освоїли базові ремонтні операції.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured