КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у центрі Харкова

Вивезення побутових відходів з вулиць Данилевського, Культури, Космічна, а також частини вулиці Сумської та проспекту Науки не зупинялося з початку війни. Щодня з цієї частини центру Харкова вивозиться 59 кубометрів побутових відходів, а за 3 місяці обсяг вивезених побутових відходів становив понад 4,1 тисячі кубометрів.

 

10 липня на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Сергія Шепітька та вантажника Дмитра Ярмака. Особливість роботи на цьому маршруті полягає в обмеженості проїзду вузькими внутрішньодворовими дорогами.

 

За словами працівників КП”КВПВ”, ускладнений проїзд у дворі будинку №11 по вулиці Ляпунова, де вузька дорога, багато машин, припаркованих навіть на тротуарах. Нещодавно працівникам підприємства довелося викликати поліцію, щоб змусити власників прибрати автомобілі та звільнити проїзд сміттєвозу до контейнерів.

На вул. Новгородській, 73, місцеві жителі часто викидають у контейнери для збирання ТПВ великогабаритні побутові відходи, а мешканці приватного сектору – траву та бур’ян із городів.

 

Але всі ці проблеми вирішуються працівниками підприємства у робочому порядку. Ставлення місцевих жителів до них є доброзичливим, оскільки харків’яни розуміють важливість такої роботи для підтримки належного санітарно-екологічного стану Харкова.

 

Сергій Шепітько працює на підприємстві понад 20 років, війну зустрів на дачі у Кам’яній Ярузі. Як тільки з’явилась можливість – повернувся до роботи. За весь час, що продовжується війна, у Сергія були небезпечні моменти,  пов’язані із роботою під час обстрілів.

 

Дмитро Ярмак приєднався до трудового колективу підприємства півроку тому. З самого початку війни він разом із сім’єю “застряг” у Руських Тишках і був змушений вибиратися з окупації та повертатися до Харкова “обхідним шляхом” – через Прибалтику. Будинок та подвір’я Дмитра  були пошкоджені окупантами.

 

Незважаючи на такі складнощі в житті, обидва працівники підприємства налаштовані оптимістично, сумлінно виконують свої обов’язки, вірять у нашу Перемогу та бажають харків’янам та рідному місту скоріше повернутися до мирного життя.

 

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад на Північній Салтівці.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured