КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” освоїло власне виробництво урн “Парижанка” та ремонт урн такого типу

Урни для збирання бросового сміття “Парижанка” – одні із найпоширеніших на вулицях Харкова і є зручними в обслуговуванні. Проте, в ході війни через регулярні обстріли Харкова багато урн було пошкоджено, а деякі зовсім знищені. Крім  ворожих обстрілів, завдяки діям місцевих вандалів, відбувається знищення майна Харківської міської територіальної громади.

 

З весни ремонт та фарбування зазначених урн проводиться силами та за власний рахунок підприємства. Урни ремонтують працівники підприємства – змінюють кришки, кільця, приводять у належний санітарний стан та фарбують. Крім того, підприємство освоїло і власне міні-виробництво урн такого типу.

 

Сьогодні підприємство рухається в «ногу з часом». Незважаючи на продовження війни, завдяки професіональному керівництву та злагодженій роботі всього колективу, приймає нові виклики, які надає сучасність.

 

Підприємство продовжує розвиватись та освоювати нові види послуг та виробництва, одним з яких є виготовлення урн яких для збирання бросового сміття “Парижанка”.

 

– Організовано виробничий процес з виготовлення урн. Працівники підприємства виготовляють всі складові частини урн, зварюють їх, фарбують, готують бетоновані майданчики. Це дозволяє знизити собівартість урн утричі, – розповів Віктор Вєрчик, начальник майстерні з ремонту обладнання КП”КВПВ”.

 

Нові урни можна назвати “антивандальними”, за рахунок надійних зварних конструкцій та бетонування. Підприємство своїми коштами  виготовить  80 таких урн, більшість з яких готова та вже встановлюється на вулицях Харкова. Завершити таку роботу планується найближчим часом.

 

Раніше повідомлялося, що за червень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 169,8 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured