З 1 по 12 липня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 65,9 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту та належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 1 по 12 липня КП «КВПВ» було вивезено 54930 кубометрів твердих побутових відходів та 11066 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

 

– Минулого тижня наше підприємство продовжило планову роботу з метою якісного надання послуг з поводження  з побутовими відходами та підтримки належного санітарно-екологічного стану Харкова. Підприємство разом із громадськими активістами та небайдужими харків’янами продовжує роботу з попередження випадків неправильного паркування біля контейнерів для збирання побутових відходів та несанкціонованого викиду побутових відходів. Слід зазначити, що таких епізодів поменшало. Нашим підприємством здійснювалось дроблення та вивезення гілок і дерев, які були повалені внаслідок стихійних злив, що відбулися в Харкові протягом тижня. Також, працівниками підприємства освоєно виробництво урн для збирання бросового сміття  “Парижанка” та здійснюється їх ремонт. Користуючись нагодою, хочу подякувати харків’янам за своєчасну оплату наших послуг та допомогу у боротьбі з порушниками Правил благоустрою міста, – розповів директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що за червень КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 169,8 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured