КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» дбає про чистоту у районі Олексіївського ринку

Вивезення побутових відходів у районі Олексіївського ринку з вулиць Ахсарова та Людвіга Свободи, проспекту Перемоги та інших не зупинялося з початку війни. Щодня на цьому маршруті вивозиться близько 69 кубометрів побутових відходів, а за останні три місяці підприємством було вивезено 5067 м3 побутових відходів.

17 липня на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Юрія Бережного та вантажника Артура Сабіни, які працюють на підприємстві багато років і добре знають всі маршрути на Олексіївці. Житловий масив густо населений, вважається комфортним для проживання харків’ян. Дуже важливим є підтримання чистоти та належного санітарно-екологічного стану цього району, що безперервно здійснює КП «КВПВ».

За словами Ю.Бережного та А.Сабіни, основна проблема, яка виникає під час виконання робочих завдань на цьому маршруті – це ускладнений проїзд у середині дворів багатоповерхівок через неправильно припарковані автомобілі. Часто трапляються ситуації, коли власники авто загороджують проїзд спецтехніки підприємства до контейнерів для збирання побутових відходів.
Стихійні звалища у цьому районі утворюються час від часу переважно поблизу контейнерів – бункерів для збирання великогабаритних відходів – повертаючись додому мешканці району очищають свої квартири від мотлоху та залишають великогабаритні відходи в непризначених для цього місцях.

Юрій Бережний та Артур Сабіна задоволені своєю роботою на підприємстві, трудовим колективом та умовами праці.

Як і всі працівники КП «КВПВ», вони бажають харків’янам найшвидшого закінчення війни і щоб Харків повернувся до нормального мирного життя. Комунальники просять мешканців Харкова з повагою ставитись до роботи працівників підприємства, паркувати свої авто, не заважаючи проїзду спецтранспорту, та не викидати побутові відходи у недозволених місцях.

Раніше повідомлялося, що з 1 по 12 липня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 65,9 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured