“Непереможні”. Команда КП «Комплекс з вивозу побутових відходів взяла участь у велопробігу комунальників Харкова

За ініціативи міського голови Ігоря Терехова у Харкові 5 серпня пройшов велопробіг “Непереможні”, в якому взяли участь представники 23 комунальних підприємств. Мета велопробігу – показати єдність, згуртованість та силу духу всіх городян, – повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

 

Від підприємства участь у велопробігу взяли 20 осіб – представники фактично всіх структурних підрозділів підприємства, працівники різних професій. Всі вони успішно подолали 10-ти кілометрову дистанцію, незважаючи на спеку.

 

– До війни працівники підприємства постійно брали участь у спортивних змаганнях та скучили за спортивними перемогами. В таких змаганнях немає переможців чи тих, хто програв – усі учасники –  “непереможні”, оскільки показують силу духу та волю до перемоги не лише у спорті, а й щодня, у своїй роботі, необхідній для життя харків’ян та нашого міста, – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що працівник КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» виконав норматив майстра спорту та став чемпіоном України.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured