З 10 по 16 серпня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 35,6 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту та належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 10 по 16 серпня підприємством було вивезено 30335 кубометрів твердих побутових відходів та 5348 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

 

– Наше підприємство разом з іншими комунальними підприємствами готується до відзначення Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня міста Харкова – незламного та непереможного міста – героя! Віримо у наближення Перемоги та сумлінно виконуємо свої обов’язки, підтримуючи чистоту нашого міста. Крім того, спільно з громадськістю та іншими службами підприємство продовжує боротися з порушниками правил паркування автотранспорту та з незаконним викидом побутових відходів, – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що команда КП «Комплекс з вивозу побутових відходів взяла участь у велопробігу комунальників Харкова.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured