КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вдосконалює методи боротьби з порушниками – приватними підприємцями.

Останніми місяцями у Харкові помітно зросла бізнес-активність підприємців. Дана тенденція, крім позитивного впливу на економічний розвиток нашого міста та країни вцілому,   має, нажаль, і зворотний бік – за літні місяці збільшилася кількість випадків несанкціонованого викиду виробничих відходів. Недобросовісні підприємці замість того, щоб укласти з підприємством договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами, здійснюють викид виробничих відходів у непризначених для цього місцях, утворюючи стихійні звалища, або у контейнери для збирання побутових відходів та контейнери-бункери для збирання великогабаритних відходів загального користування, за обслуговування яких платять харків’яни.

 

У зв’язку з цим, спільно з працівниками поліції та небайдужими харків’янами, КП”КВПВ” посилило боротьбу з такими недобросовісними підприємцями.

 

– Нікому з порушників не вдасться уникнути відповідальності. Наразі ми вдосконалили метод виявлення порушників Правил благоустрою міста Харкова – приватних підприємців, які утворюють стихійні звалища виробничих відходів, з подальшим притягненням їх до відповідальності. Достатньо фото чи відео незаконного скидання відходів, щоб працівники поліції встановили за номером автомашини особу порушника. Матеріали з доказами надсилаються до адміністративної комісії міста, якою приймається рішення про накладення штрафу на правопорушника. У разі несплати штрафу, для його примусового стягнення матеріали справи направляються до виконавчої служби, яка в процесі здійснення виконавчого провадження блокує банківський рахунок порушника, – повідомив директор КП “КІПВ” Олексій Артикуленко.

 

Нагадаємо, що викид побутових відходів у недозволених місцях карається штрафом у розмірі від 340 до 1700 гривень.

 

Раніше повідомлялося, що з 10 по 16 серпня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 35,6 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured