З 17 по 23 серпня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 37,3 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту та належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 17 по 23 серпня підприємством було вивезено 31650 кубометрів твердих побутових відходів та 5669 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

 

– Напередодні та у дні свят – Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня міста Харкова – ми посилили роботу з вивезення побутових відходів з території міста Харкова. Наше місто завжди має залишатися не менш чистим та екологічно безпечним, ніж до війни, – зауважив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вдосконалює методи боротьби з  порушниками – приватними  підприємцями. Достатньо фото чи відео незаконного скидання відходів, щоб працівники поліції встановили за номером автомашини особу порушника. Матеріали з доказами надсилаються до адміністративної комісії міста, якою приймається рішення про накладення штрафу на правопорушника. У разі несплати штрафу, для його примусового стягнення матеріали справи направляються до виконавчої служби, яка в процесі здійснення виконавчого провадження блокує банківський рахунок порушника.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured