КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує виконувати роботу з модернізації контейнерних майданчиків

Облаштування контейнерних майданчиків з твердим покриттям та огорожею у районах міста підприємство виконує з червня 2023 року. Станом на 28 серпня облаштовано 93 такі майданчики у Холодногірському, Новобаварському, Слобідському, Шевченківському та Салтівському районах Харкова.

– Для розміщення контейнерів для збирання побутових відходів, готуються бетонні основи з металевою огорожею, яка може бути відремонтована або частково замінена у разі її пошкодження. Розміщення контейнерів в огородженій зоні запобігає розкиданню побутових відходів, а бетонна основа забезпечує зручність транспортування баків та вивантаження побутових відходів до спецтранспорту. Такі майданчики відповідають усім вимогам благоустрою території та санітарним нормам, – повідомив заступник директора КП “КВПВ” Артем Семикопенко.

Цього року підприємством заплановано облаштувати ще 113 контейнерних майданчиків із твердим покриттям та огорожею у різних районах міста.

На фото – підготовка до бетонування майданчика на вул. Героїв Залізничників, 10, встановлення огорожі на вул. Велика я Панасівська, 17, та готовий майданчик на вул. Рилєєва, 65.

Раніше повідомлялося, що з 10 по 16 серпня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 35,6 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured