З 1 по 31 серпня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 164,2 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту та належний екологічний стан у м. Харкові.

З 1 по 31 серпня підприємством було вивезено 138395 кубометрів твердих побутових відходів та 25808 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

– У серпні наше підприємство продовжило планову роботу із збирання та вивезення побутових відходів. Разом з небайдужими харків’янами та громадським активістами ми не зупиняємо боротьбу з порушниками правил паркування та випадками утворення стихійних сміттєзвалищ. До того ж підприємство протягом серпня продовжило займатися модернізацією контейнерних майданчиків. В межах підготовки до свят – Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня міста Харкова – підприємством було посилено роботу з наведення чистоти у Харкові. Наразі ми готуємо спецавтотранспорт підприємства до роботи в осінньо-зимовому періоді та продовжуємо будівництво нових виробничих приміщень, – повідомив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує боротьбу з порушниками Правил дорожнього руху та Правил благоустрою міста Харкова.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured