КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» дбає про чистоту в районі селища Кулиничі

Вивезення побутових відходів з вулиць Грищенко, Ювілейна, Кулиничівська та інших вулиць селища Кулиничі з початку війни відновилось з березня 2022 року. Сьогодні щодня на цьому маршруті вивозиться близько 24 кубометрів побутових відходів, а за останні три місяці підприємством було вивезено 1937 м3 побутових відходів.

 

6 вересня на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Руслана Левенця та вантажника Олексія Лугового.

 

Руслан працює водієм на підприємстві восьмий рік, а Олексій – третій.

Війна застала водія у селищі Шевченкове Куп’янського району, де разом з дружиною та  двома дітьми вони опинилися  в окупації.

 

«Ми розуміли, що треба рятуватися  будь-якими способами, а після того, як нам сказали, що наших дітей водитимуть до школи “під конвоєм”, вирішили вибиратися з окупації»,  – згадує Руслан Левенець. При першій же можливості, через країни ЄС, разом з родиною він зумів повернутися до Харкова.

 

Протягом минулого року на цьому маршруті суттєво збільшився обсяг побутових відходів у зв’язку з поверненням  харків’ян додому та відновленням роботи підприємств.

 

Випадки паркування особистого автотранспорту біля контейнерів для збирання побутових відходів на території смт. Кулиничі трапляються не часто, а стихійні звалища, нажаль, виникають. Таке звалище на початку вересня було утворене на вул. Ювілейній біля будинків № 4,6.

 

Загалом роботою на цьому маршруті працівники підприємства задоволені.

У Р.Левенця та О.Лугового позитивні відгуки про умови роботи- “Відмінний колектив”,

“уважне до проблем працівників керівництво” – так вони характеризують атмосферу на підприємстві.

 

Як і всі харків’яни, працівники мають надію, на те що війна якнайшвидше закінчиться і Харків та вся Україна повністю повернуться до нормального мирного життя.

 

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує виконувати роботу з модернізації контейнерних майданчиків.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

 

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

 

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured