З 31 серпня по 6 вересня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 35,8 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту та належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 31 серпня по 6 вересня підприємством було вивезено 29210 кубометрів твердих побутових відходів та 6610 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

 

– Протягом тижня підприємство виконувало планову роботу з вивезення побутових відходів та  продовжувало здійснювати профілактичну роботу щодо зменшення випадків неправильного паркування авто та утворення стихійних сміттєзвалищ. Також не забуваємо спортивні традиції нашого підприємства, підтримуємо стійкість працівників та вдосконалюємо їх спортивну майстерність.  Починаючи з суботи понад 30-ть працівників  нашого підприємства будуть брати участь у міській Спартакіаді з масових видів спорту “Битва департаментів міста-героя Харкова”.  Наші працівники представлені практично у всіх видах спорту, і ми готові показати гідні результати на цьому щорічному змаганні, – повідомив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що команда КП «Комплекс з вивозу побутових відходів взяла участь у велопробігу комунальників Харкова. Нагадаємо також, що працівник КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» виконав норматив майстра спорту та став чемпіоном України.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured