Працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» взяли участь у турнірі з міні-футболу в день відкриття Спартакіади комунальників

9 вересня у Харкові урочисто розпочалася Спартакіада з масових видів спорту “Битва департаментів міста-героя Харкова”. Програма щорічних спортивних змагань стартувала  з турніру команд з міні-футболу.

 

На відбірному етапі Спартакіади команда працівників – спортсменів підприємства зіграла 4 матчі з міні-футболу. Капітаном команди став Євген Гулий, тренером- Сергій Ралюченко. Проявивши весь свій спортивний талант та майстерність у цьому виді спорту, наші  футболісти виграли один матч, один – зіграли внічию, а у двох поєдинках  поступилися своїм суперникам. За сукупністю усіх результатів команда нашого підприємства, нажаль, у фінал турніру не пройшла.

 

– Ми впевнені, що наступного разу докладемо всіх зусиль та покажемо найкращий результат. Настрій у команди бойовий, і ми готові підтримувати престиж підприємства не лише у роботі, а й у спортивних змаганнях, – зазначив капітан команди Євген Гулий.

 

Фінал турніру з міні-футболу заплановано на 16 вересня, а вже 14 вересня естафету захопливих змагань підхоплять спортсмени іншого виду спорту –волейболісти, серед яких обов’язково буде команда працівників підприємства.

 

Раніше повідомлялося, що понад 30 працівників підприємства братимуть участь у міській Спартакіаді з масових видів спорту “Битва департаментів міста-героя Харкова”. Наші працівники представлені практично у всіх видах спорту.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured