КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивозить побутові відходи з “червоних ліній” Харкова

“Червоні лінії” – магістральні лінії вздовж приватних будинків усередині районів Харкова. У 2022 році за ініціативою підприємства з погодження районної влади для мешканців приватного сектору у Салтівському районі було встановлено сучасні пластикові контейнери для збирання твердих побутових відходів.

 

У цьому районі раніше мешканці залишали побутові відходи у пакетах біля дороги, які часто розривалися тваринами, що призводило до розкидання відходів та погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації. Централізоване встановлення контейнерів для збирання побутових відходів вирішило цю проблему та дозволило оптимізувати ресурси підприємства.

 

Експеримент, як показала практика, вийшов вдалим і продовжуватиметься надалі, – повідомили на підприємстві. Сьогодні на вулицях Академіка Павлова, Салтівське шосе, Тюрінська, Шевченка, Дудинська, Холодногірська, на проспекті Героїв Сталінграда встановлено 79 контейнерів об’ємами 1,1 м3 та 0,24 м3. За одну добу з цих вулиць вивозиться 23 м3 ТПВ. За червень, липень та серпень з “червоних ліній” вивезено 1842 м3 побутових відходів.

 

11 вересня на цьому маршруті, на Салтівському шосе, працювала бригада сміттєвозу у складі водія Миколи Нефідова та вантажників Валерія Головіна та Олександра Рикова. М. Нефідов працює на підприємстві близько 5 років, В. Головін – третій рік, а О.Риков – переселенець із с. Рублене біля Великого Бурлука, розпочав свою роботу на  підприємстві півроку тому, після звільнення з окупації.

 

За словами працівників підприємства, на цьому маршруті особливих труднощів із проїздом та вивезенням побутових відходів немає. Працювати в таких умовах зручно, не дивлячись навіть на той факт, що деякі  мешканці продовжують викидати пакети з побутовими відходами не в контейнери, а поряд з ними. Нещодавно стихійне звалище  утворилося в районі вул. Революції 1905, 4/2, оскільки недобросовісні харків’яни викидали побутові відходи в непризначених для цього місцях поблизу контейнерів для збирання побутових відходів, встановлених підприємством.

 

Умовами праці, оплатою, відносинами у колективі та ставленням керівництва працівники задоволені. Комунальники бажають харків’янам миру, якнайшвидшого закінчення війни та повернення до нормального життя. Миколай  Нефідов, чий син служить в армії з 2020 року, побажав усім, хто зараз захищає нас, повернутися додому до своїх родин живими та здоровими, з перемогою та звільненням усіх окупованих територій України.

 

Раніше повідомлялося, що з 31 серпня по 6 вересня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 35,8 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

 

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/feature