З 7 по 13 вересня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 36,7 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту та належний екологічний стан у м. Харкові.

З 7 по 13 вересня підприємством було вивезено 30655 кубометрів твердих побутових відходів та 6131 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами, навантажувачами та бункеровозами.

– Крім виконання планової роботи з вивезення побутових відходів, підприємству доводиться витрачати свої ресурси на боротьбу з порушниками правил паркування та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ. Безвідповідальне паркування власниками свого автотранспорту поряд з контейнерними майданчиками або контейнерами для збирання побутових відходів заважає під’їзду спеціального автотранспорту підприємства і, як наслідок – своєчасному вивезенню побутових відходів. Завдяки профілактичній роботі підприємства за участю громадських активістів та застосування штрафних санкцій до порушників, таких випадків стає менше. Однак ми, як і раніше, періодично фіксуємо їх в різних районах міста. Хочу зауважити, що всі порушники мають бути притягнуті до адміністративної відповідальності, – підкреслив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

Нагадаємо, що пунктом 15.10.(е) Правил дорожнього руху України чітко встановлено, що забороняється стоянка транспортних засобів ближче ніж 5 метрів від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства.

Викид побутових відходів у недозволених місцях карається штрафом у розмірі від 340 до 1700 гривень.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивозить побутові відходи з “червоних ліній” Харкова. За одну добу з цих вулиць вивозиться 23 м3 ТПВ. За червень, липень та серпень з “червоних ліній” вивезено 1842 м3 побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured

\