Команда волейболістів КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» взяла участь у Спартакіаді комунальників

16 вересня у Центральному парку культури та відпочинку в рамках Спартакіади “Битва Департаментів, КП та районних адміністрацій міста-героя Харкова” пройшли змагання із пляжного волейболу. На відбірковому етапі змагань командою з чотирьох волейболістів підприємства, капітаном якої став Павло Домашин,  було зіграно дві гри. Перемогу здобути їм не вдалося, тому  до фіналу турніру наші волейболісти не вийшли.

 

– Команда підприємства знає, що по переду нас чекають нові змагання, тому   засмучуватись не збираємось. Навпаки, тепер будемо тренуватись ще більше, щоб команда стала ще сильнішою, та  розраховуємо, що наступного року ми обов’язково візьмемо реванш, – зазначив директор КП”КВПВ” Олексій Артикуленко, який також увійшов до складу команди волейболістів.

 

– Хочу подякувати працівникам підприємства, які попри вихідний день приїхали нас підтримати та вболівали за нашу команду. З такими відданими вболівальниками ми готові до майбутніх успіхів, – повідомив Павло Домашин.

 

Як повідомили у департаменті інформації Харківської міськради, у фінал турніру з пляжного волейболу пройшли шість команд, серед яких команди двох районів Харкова, двох департаментів та двох комунальних закладів.

 

Фото – “КВПВ”, Михайло Кучнєв.

 

Раніше повідомлялося, що футболісти КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» взяли участь у Спартакіаді комунальників.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured